pada
09 دی 1401 - 13:48

اقتدار سردار سلیمانی هیمنه پوشالی آمریکا در جهان را از بین برد

گرگان- امام جمعه گرگان گفت: سردار سلیمانی، هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه و سراسر دنیا را شکست و نشان داد که دوران طاغوت های ستمگر در منطقه به پایان رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید کاظم نور مفیدی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه گرگان با اشاره به در پیش بودن ۱۳ دی و سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: شهادت حاج قاسم سلیمانی خلاهای زیادی به کشور زد.

امام جمعه گرگان افزود: این شهید والا مقام، مالک اشتر زمان و انقلاب بود و برای مانایی نظام و گسترش انقلاب اسلامی در بین کشورهای مقاومت تلاش های زیادی انجام داد.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی مرد میدان واقعی در دنیا بود، هیمنه پوشالی آمریکا در منطقه و سراسر دنیا را شکست و نشان داد که دوران طاغوت های ستمگر در منطقه به پایان رسیده است.

نورمفیدی گفت: سردار سلیمانی بهترین الگو برای مدیران جمهوری اسلامی ایران است که باید همه مسئولان به وی اقتدا کنند.

نماینده ولی فقیه در گلستان همچنین با اشاره به حادثه نهم دی ماه ۱۳۸۸، افزود: این روز باید مانند یک راهنما در جلوی چشم مردم ما قرار بگیرد.

وی با فتنه سال ۸۸، اضافه کرد: افرادی از داخل و برون به دنبال اقداماتی علیه نظام و ملت و به دنبال پیاده سازی خواب های شوم خود بودند و خطر بزرگی کشور را تهدید کرد.

نورمفیدی با بیان اینکه حضور همگانی مردم نشان داد که خیال واهی دشمن برای ملت گذشته است، گفت: مردم آگاه ایران در دام دشمنان نخواهد افتاد.

امام جمعه گرگان عنوان کرد: دشمنان تصور می کردند که با بزرگ نمایی مشکلات اقتصادی کشور می تواند به مملکت آسیب بزنند.

وی گفت: همه مسئولان و در راس آن رهبر معظم انقلاب به دنبال حل مشکلات مردم هستند و در این مسیر تلاش می کنند.

نورمفیدی بیان کرد: حضور مردم در روزهای و هفته های گذشته و در مراسم تشییع شهدای امنیت بیانگر آن است که ملت همیشه پرشور و با بصیرت در صحنه هستند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 943639